Системи освітлення - проектування та монтаж

Підсвічування фасадів - це мистецтво, воно кожну будівлю в нічному мороці перетворює на справжні шедеври, від яких неможливо відвести очі.

Запитайте навіщо потрібна така краса, адже вона вимагає певних витрат і без неї можна обійтися?

Невід'ємною частиною кожного спортивного майданчика або корту є гарне освітлення, особливо з урахуванням особливостей вітчизняного клімату з раннім сутінком.

Приватний будинок, котедж або садиба завжди передбачають великий двір, де особливо в літню пору ваша сім'я проводить багато часу.

Архітектурне освітлення будинку, церкви, муніципальної будівлі, торгового центру та інших будівель сприяє покращенню атмосфери. Завжди створюється відчуття безпеки як усередині, так і навколо будівлі.

Інтер'єрне освітлення в будинку або на роботі має велике значення, оскільки правильний підбір світла впливає на психоемоційний стан людини.

Світловий день змінюється зі зміною сезону, тому людині недостатньо вже лише освітлення у побуті, людство багато часу проводить поза своїм приміщенням.

Фонтани – класичний елемент дизайну ландшафту, саду, приміщення, що приносить красу і створює приємну атмосферу навколо.

Сквери та парки є важливою складовою інфраструктури міста. Вони покращують якість повітря, є життєвим середовищем різноманітної фауни та флори.

Лінійне освітлення має вагому перевагу, за його допомогою реалізуються найсміливіші ідеї клієнтів, наголошуються на архітектурних перевагах будівлі, ховаються недоліки.

Існують норми, яких варто дотримуватися при монтажі світлотехнічного обладнання, використання якісних інструментів та приладів під час встановлення, рівномірного розподілу світла та ін.

Сьогодні безліч територій різного призначення потребують охорони. Для цієї мети часто застосовують відеоспостереження, яке функціонує цілодобово, але щоб об'єкти були видні в будь-який час доби, потрібно хороше освітлення.