Архітектурне освітлення - Підсвічування фасадів

Архітектурне освітлення - Підсвічування фасадів

Архітектурне освітлення будинку, церкви, муніципальної будівлі, торгового центру та інших будівель сприяє покращенню атмосфери. Завжди створюється відчуття безпеки як усередині, так і навколо будівлі.

Освітлювальні системи наголошують на архітектурі будівлі, її стилі та унікальності, часто таку послугу замовляють люди, які хочуть побудувати репутацію свого дітища.

Архітектурне освітлення – це ціле мистецтво, щоб створити шедевр, знадобляться професіонали. З метою зниження енергоспоживання багато хто використовує світлодіодні лампи, але тут ще й потрібна грамотна система керування ними. Наприклад, щоб у певний час у потрібному місці був необхідний рівень світла.

Архітектурне освітлення потребує проектування. Компанія проводить оцінку будівлі та її місцезнаходження, далі, відштовхуючись від функціональних призначень, проектує освітлення, де обов'язково вказано вид світлотехніки. Наші фахівці встановлюють такі типи підсвічування:

  • Локальне підсвічування, потрібне для виділення окремих архітектурних елементів;
  • Заливка будівлі, більше підходить для приватних будинків та котеджів. Тут використовують потужні світильники на опорах, щоб створити світлові плями потрібних розмірів;
  • Декоративна ілюмінація, використовується для створення рухомих малюнків на стінах, таких як вогники та гірлянди;
  • Світлова графіка.

Завершує архітектурне освітлення приховане обладнання, яке використовують для підсвічування сходів, містків, клумб та фонтанів. За допомогою даної послуги ви легко облагородите потрібну вам будівлю, зробите її впізнаваною, якщо це магазин, клуб або супермаркет, то архітектурне освітлення буде працювати краще за будь-яку рекламу.

Галерея зображень

Освітлення