Системи освітлення для підсвічування будівель

Системи освітлення для підсвічування будівель

Підсвічування фасадів - це мистецтво, воно кожну будівлю в нічному мороці перетворює на справжні шедеври, від яких неможливо відвести очі.

Запитайте навіщо потрібна така краса, адже вона вимагає певних витрат і без неї можна обійтися?

Фасадне освітлення

Багато кафе, ресторанів і магазинів замовляють підсвічування фасадів, щоб виділити свій заклад і зробити його таким, що запам'ятовується. Це певна реклама привертає увагу людей. Освітлені нічні клуби ваблять молодь як магнітом, що світяться пам'ятники архітектури завжди приваблюють туристів. Власники приватних будинків замовляють підсвічування фасадів, щоб зробити будинок затишним, а ось фасадні ліхтарі можуть підсвічувати сад, терасу і прилеглу до будинку територію, що завжди практично.

Різноманітність підсвічування

Наша компанія займається підсвічуванням фасадів, ми знаємо безліч способів організації освітлення і наведемо вам кілька найпопулярніших.

  • Загальне освітлення будівель - мета, виділити будівлю, зробити його помітним і презентабельним. Тут використовуються потужні світильники, що подають розсіяне світло.
  • Локальне підсвічування фасадів - мета, виділити найважливіші і красиві архітектурні елементи будівлі. Світильники встановлюються під спеціальним кутом, щоб світло падало виключно на потрібну ділянку.
  • Приховане освітлення - мета, таємничість і ефектність будівлі. Освітлювальні прилади ховаються в нішах і западинах будівлі, їх важко помітити, так як вашу увагу буде направлено на певні елементи.
  • Силуетне освітлення - мета, виділити контрастний контур будівлі, підсвічування приглушена, а виглядає вражаюче. У цьому варіанті світильники встановлюються на певній відстані від будівлі.

Переваги підсвічування

Звернувшись до нас за підсвічуванням фасадів, ми зробимо для вас все найкращим чином. Така послуга передбачає комбінацію підсвічування фасадів з ландшафтної підсвічуванням або парковими світильниками.

Наша робота передбачає використання різних за типом світильників. Наш постачальник надає нам знижки на освітлювальні прилади, а ми в свою чергу надаються її своїм клієнтам. Звертайтеся до нас, за послугами ми зробимо все швидко, якісно і з гарантією.

Схожі матеріали (за тегом)

Освітлення