Ландшафтно-паркове освітлення

Ландшафтно-паркове освітлення

Приватний будинок, котедж або садиба завжди передбачають великий двір, де особливо в літню пору ваша сім'я проводить багато часу.

Послуга ландшафтно-паркове освітлення передбачає правильну установку світлотехніки, яка зробить ваш двір, парк або сад чарівним і затишним в нічний час.

Залежно від бюджету і переваг можуть бути використані прожектори, галогенові лампи і світлодіодне освітлення. Кожен з варіантів здатний до невпізнання перетворити територію, адже можуть бути вдало освітлені скульптури, клумби, фонтани або фасад будівлі, що у вечірній час перетворить ваше дітище в таємничий і загадковий світ.

Ланшафтне освітлення

Залежно від завдань для ландшафтно-паркового освітлення можуть бути використані різні прийоми:

  • Акцентне підсвічування - виділяє певні ділянки двору;
  • М'яке розсіяне світло - використовується для позначення території, щоб надати романтичності і затишку в темний час доби;
  • Заливаюче освітлення - даний прийом створює подобу денного світла, його використовують для впізнаваності об'єкта вночі;
  • Силуетна підсвітка - використовується для контрасту між помітними скульптурами або архітектурними елементами.

Ландшафтне освітлення

Основні завдання, які вирішує ландшафтне освітлення - це забезпечення безпечного пересування по території, в такому випадки освітлення є функціональним. Декоративне освітлення - це створення особливої атмосфери, також може бути акцентовано увагу на певних елементах, мета яких краса і естетичність.

Освітлення