Тепла підлога

Тепла підлога

Тепла підлога - це дуже зручна система опалення для будь-якого будинку. Повітря нагрівається в приміщенні знизу та забезпечує однакову температуру як унизу, так і вгорі приміщення.

Тепла підлога
Тепла підлога — це дуже зручна система опалення для будь-якого будинку. Повітря нагрівається в приміщенні знизу та забезпечує однакову температуру як унизу, так і вгорі приміщення. Встановивши теплу підлогу, вам не знадобляться батареї під кожним вікном, кімната буде більш простою та відкритою до різних дизайнерських рішень.

Наша компанія займається монтажем теплої підлоги всіх видів:

  • водяна тепла підлога
  • електрична тепла підлога
  • плівкова електрична підлога
  • тепла підлога кабельного типу.

У нас працюють професіонали, ми беремося за будь-яку роботу і все зробимо з гарантією у вказані терміни.

Види теплої підлоги

Водяна тепла підлога

Водяна підлога, яка здатна обігрівати всю кімнату, є сучасним варіантом системи опалення, яка економить до 10% теплих ресурсів у порівнянні з радіаторною системою. Така тепла підлога дуже популярна, сьогодні її можна встановлювати як у будинках, що зводяться, так і в житлових приміщеннях.

Електрична тепла підлога

Цей варіант дуже поширений на сьогодні і в залежності від нагрівального елемента його можна розділити на такі підвиди:

  • кабельна тепла підлога;
  • стрижнева електрична підлога;
  • плівкова електрична підлога.

Наші майстри займаються монтажем будь-якого з видів теплої підлоги, роблять все якісно, ​​дотримуючись правил безпеки. Звернувшись до нас, ми допоможемо визначитися з типом підлоги, розповімо про її плюси та мінуси, а також по можливості надати знижки на матеріали.

Переваги теплої підлоги

Переваги теплої підлоги

Візьмемо, наприклад, басейн, лазню, балкон, туалет, у цих місцях відбувається тривалий контакт із холодною поверхнею, що може спричинити хронічні захворювання. Тепла підлога у квартирі нормалізує вологість та підтримує оптимальну температуру, однакову у всіх куточках кімнати. Такий клімат у будинку убереже вас від застуди та інших захворювань. У будинку з теплою підлогою не буде підвищеної вологості, а значить стіни, позбавлені появи грибків та плісняви. Ми рекомендуємо теплу підлогу для кожного будинку - це забезпечить підвищений комфорт вашому житлу.