Проектування та монтаж освітлення в Одесі

Декоративне архітектурне підсвічування створює неповторну атмосферу вночі, естетично привертаючи до себе дедалі більшу увагу городян та туристів.

Світло покликане не лише убезпечити у нічний час доби, а й стати невід'ємною окрасою міського середовища. Світлодіодне освітлення для підсвічування будівель та архітектури - це не просто красиво, але й вигідно, адже споживання електроенергії в рази менше за будь-які інші лампи.

Візуалізація фасадного освітлення – важливий етап проекту

Переваг у візуалізації проекту ще на етапі планування справді багато. Це дозволяє нам максимально точно наблизитись до того, що ми плануємо побачити наприкінці здачі об'єкта. Розрахувати витрати на світлове обладнання та монтаж, а також визначити витрати на електроенергію.

Проектування світлодіодного архітектурного підсвічування дуже трудомісткий процес, тому важливо врахувати безліч факторів:

  • тип (історичний, бізнес-центр, приватний будинок тощо);
  • необхідна кількість джерел світла;
  • концентрація та спрямованість;
  • колірна температура та ін.

Види освітлення для фасадів будівель

Різний тип підсвічування дає свій світловий ефект, завдяки якому можна створювати неповторні форми на об'єкті:

  1. Заливаючий світ - дозволить виділити частину будівлі або весь фасад відразу.
  2. Локальне світло - дозволить акцентувати увагу на певній частині фасаду або архітектурному елементі.
  3. Лінійне світло - декоративне підсвічування для створення світлового малюнка.

Можливості LED світильників дозволяють встановити колір і температуру зовнішнього освітлення будівель: холодний, теплий або кольоровий.

Надійність корпусу впливає на термін служби

Обладнання для фасадного освітлення відноситься до зовнішнього підсвічування, тому корпус світильників повинен бути надійно захищений від пилу та вологопроникності та відповідати IP65. Перед тим як купити лампу для зовнішнього архітектурного освітлення, зверніть увагу на якість складання та комплектуючі, адже найчастіше такі лампи розташовані лінзами вгору та більше піддаються впливу навколишнього середовища (дощ, вітер, вогкість тощо).

Щоб купити Led світильник для фасаду від виробника Bozon достатньо зв'язатися з нами у будь-якій зручній для вас формі, наші менеджери проконсультують вас за ціною та характеристиками товару.