Ландшафтне світло
Ландшафтне освітлення

Ландшафтне освітлення

З введенням інновацій у сучасному технологічному світі освітлювальних приладів та освітлення стають доступними креативні рішення щодо ландшафтного освітлення прибудинкової території.

Дозволяючі підкреслити і виділити в ефектному виконанні будівлі, що знаходяться на даній території, і прилеглі до них зелені насадження та різні предмети дворового декору. При грамотному підході до цієї теми, у вечірній час доби, ваш заміський будинок може придбати особливу чарівність завдяки складному ефектному ландшафтному освітленню, надавши чарівне мерехтіння виділеним світлом предметам дворового інтер'єру.

Проєктування ландшафтного освітлення

Також грою освітлення можна візуально збільшити територію. Вечорами дерева здатні створювати особливу атмосферу загадковості, та фахівці з ландшафтного підсвічування, здатні підкреслити та посилити цю ілюзію особливого світла, що створює таємничість та відповідний настрій, підійшовши до кожного клієнта індивідуально. Одним з виграшних видів підсвічування садової ділянки є освітлення декоративної або природної водойми. Прожектора різної спрямованості, деякі які можна розмістити і під водою, додадуть воді інші відтінки і створять чарівну переливчастість на воді.

У ландшафтному освітленні використовуються ліхтарі різні за формою та різною колірною гамою. Ними можна прикрасити альтанки, доріжки, паркан. Кольорова ілюмінація у вигляді різноманітних гірлянд варта прикраси святкових заходів. Ліхтарики стовпчики романтично прикрасять ваші газони, стежки, клумби. Їх можна встановлювати на будь-якій відстані один від одного, створюючи химерні геометричні фігури, що світяться. Грамотні фахівці допоможуть вам підібрати також економний варіант підсвічування на сонячних батареях і світлодіодах, надавши вашому саду свій власний стиль, підкресливши індивідуальність.