Заміна електропроводки в Одесі

Електропроводка

Заміна електропроводки

Старі будинки, яким 50 і більше років, усі без винятку потребують заміни проводки. У ті часи переважно використовували алюмінієвий провід з однією ізоляцією. Даний метал дешевший за мідь, погано витримує тривалі струмові навантаження, він не довговічний і малонадійний.

На перший погляд може здаватися, що у вашій квартирі все гаразд, але будівництво будинків у 60-ті роки мало смішні на сьогодні стандарти. У невеликих селищах навантаження розраховувалося до 1 кВт, а містах з мільйонним населенням 1,5 кВт. Зараз такі часи, що у кожного є мікрохвильова піч, пральна та посудомийна машина, різні нагрівальні прилади та кондиціонер, додамо сюди теплу підлогу та сучасну електроплиту, виходить 10 кВт. Робота таких приладів одночасно за кілька хвилин може призвести до пожежі.

Наша компанія виправляє помилки минулого і пропонує послугу заміна проводки, скориставшись якою ви спокійно можете робити найдорожчий ремонт і щороку наповнювати свій будинок новими електроприладами.

Як відбувається заміна електропроводки

Така послуга потрібна кожному старому будинку і після заміни проводки завжди потрібний ремонт. Проводка завжди прихована, під неї в стінах роблять спеціальні штроби і для цього використовують перфоратор, майстри старожили керуються молотком та зубилом. Завжди проводка йде паралельно або перпендикулярно до підлоги, щоб уникнути випадкового потрапляння в неї.

Замінивши старе проведення нового, штроби заробляються, але залишаються видними на тлі стін. З естетичних причин така робота завжди вимагає подальшого оздоблення стін. Якщо ви зважилися на ремонт квартири, то нашу пораду замовте в ELK заміну електропроводки, а ми зі свого боку гарантуємо, що ви більше не повернетесь до цього питання ніколи.

Послуги електромонтажу
У даному виді робіт передбачено безліч нюансів невідомих звичайній людині. Наші майстри завжди складають масштабне креслення з усіма вимикачами, розетками та освітлювальними приладами. Наслідуючи план, наші електрики швидко виконують свою роботу, обов'язково перевіряють ще раз лінію перед підключенням напруги і здають об'єкт у повному порядку.