Освітлювальні систеви в Одесі

Освітлювальні системи

Монтаж освітлювальних систем

Освітлення використовується на вулицях, у кафе, барах та ресторанах, особливе значення воно має у нічних клубах, його застосовують для підсвічування фасадів та архітектурних елементів. У будинку при ремонті або облаштуванні використовують освітлення на стелях, за контуром, вбудовують у меблі, наприклад кухонну. Оригінальність світла та спеціальний кут лампочок здатний приховати багато вад або навпаки виділити найкращі ділянки у вашому будинку.

Компанія «ELK» знає все про освітлення та займається встановленням усіх видів штучного освітлення.

Види систем освітлення

Спільне — Встановивши однакову відстань між світильниками, досягається рівномірний розподіл світла по всьому приміщенню.

Місцеве — Цей вид освітлення використовується для підсвічування певної ділянки, щоб виділити об'єкт. Його використовують для підсвічування кухонної плити, кабінету або спальні, також воно відіграє важливу роль у створенні інтер'єру.

Комбіноване — Поєднує в собі місцеве та загальне освітлення, за рахунок чого надається вашому будинку індивідуальність, виділяються всі необхідні ділянки та ховаються недоліки.

Аварійне — Встановлюються світильники, що працюють від акумулятора, вони автоматично вмикаються при відключенні електрики.

Послуги монтажу систем освітлення

«ELK» займається та рекомендує замовникам світлодіодне освітлення, воно економить бюджет та відрізняється тривалим терміном експлуатації. Світлодіодне освітлення не має недоліків, малогабаритний світлодіод має яскравий потік, працює при низькій напрузі, нешкідливий та довговічний. Також ми займаємось встановленням світлодіодних стрічок, які ідеально підходять для підсвічування натяжних стель.

Наша компанія працює над створенням системи освітлення і втілює її в життя. Ми здатні забезпечити світлом не тільки ваш будинок, освітлення потрібно скрізь у магазинах, ресторанах, тренажерних залах, басейнах та різних промислових приміщеннях. Ми проводимо точний розрахунок освітлення будь-якого об'єкта, розробляємо проектну документацію, можливі дизайнерські розробки. Коли замовник схвалює проект, ми розпочинаємо монтаж освітлення і в найкоротші терміни здаємо його в експлуатацію.