Проектування електромереж в Одесі

Проектування

Проектування зовнішніх мереж

Проектування електромережі – важливий етап у створенні нової, реконструкції чи ремонті вже наявної. Дані роботи мають бути виконані у суворому дотриманні всіх чинних норм. Вони регламентовані на законодавчому рівні.

Рішення щодо проекту має також:

  • відповідати поставленим замовником завданням;
  • мати економічне та технічне обґрунтування;
  • забезпечувати якісний та безперебійний розподіл електроенергії.

Особливості проектування електромереж

Процес проектування складається з етапів, кожен із яких важливий для якісного виконання всіх необхідних умов. Для початку проводяться вивчення та аналіз об'єкта, кліматичних особливостей регіону, діючих електроустановок та інше.

Далі розробляється та візуалізується структура енергомережі, як правило, вона буває досить складною. Чим більше територіальне охоплення – тим вона складніша. Найпростішу структуру мають мережі регіонів та магістралей. Найпростішим варіантом буде проектування внутрішніх мереж.

Все опрацьовується детально, ґрунтуючись на виконаних раніше розрахунках. У результаті виходять електросхеми, в яких детально вказують усі їх складові:

  • об'єкти;
  • обладнання;
  • електролінії.

Визначаються компоненти кожної мережі, продумуються способи їх розміщення, можливості застосування, способи монтажу та інше. Усі роботи вимагають документального підтвердження.

Перелік послуг

Ми пропонуємо комплексні послуги з проектування електромереж. Наші фахівці розроблять якісний проект, який має пройти узгодження та експертизу. На їх основі буде отримано дозвіл на виконання плану.

Ми проведемо розрахунок необхідної потужності електроенергії, трас кабельних або повітряних ліній електропередач, енергетичного обладнання. Це важливий етап, від якого залежить безпека та зручність експлуатації електроустаткування. Також він дозволяє грамотно розрахувати майбутні витрати та не переплачувати.

Ми виконуємо роботи різного ступеня складності, у тому числі термінові замовлення та нестандартні рішення. Співробітництво будується з урахуванням договору. Вартість варіюється в залежності від обсягів роботи та складності проекту.

Для звернення за послугами достатньо залишити заявку на сайті або зателефонувати за контактним телефоном.

Звертаючись до професійної компанії, ви робите вірне рішення!