Системи освітлення для підсвічування будівель

Як підключити люстру

Під час монтажу сучасного освітлення використовується дуже багато різновидів приладів освітлення різних видів виконання. Фактор рівномірного освітлення важливий для житлового приміщення, тому люстри не втратили своїх позицій, різноманітність форм і дизайнерських конструкцій сучасних люстр просто вражає.

Люстра - невід'ємна частина інтер'єру, що втілює прагнення господарів до шику та зовнішнього лоску. Люстра може логічно завершувати дизайн кімнати у стилі hi-tech, вона може бути яскраво вписана в інтер'єр дитячої кімнати або створювати атмосферу затишку у вітальні. Найпопулярнішим видом кріплення залишається гак, це найпростіший вид кріплення. Для нього не потрібно особливої ​​кмітливості, але! Якщо Ви монтуєте гак на гіпсо-картонну поверхню, слід пам'ятати, що важку люстру навряд чи витримає така конструкція. Існує такий вид кріплення люстр, як монтаж на планку, ця конструкція більш надійна, але потребує виконання певних робіт. Тут знадобиться перфоратор, зі свердлом (якщо це перекриття з бетону), анкерні дюбелі. За розміром отворів у планці визначаєте діаметр анкера, зазвичай це 6 чи 8 мм. Коли планка з кріпильними болтами встановлена ​​Вам знадобиться допомога однієї людини (якийсь час потримати люстру), оскільки проводи які Ви підключатимете короткі.

Для того щоб з'єднати дроти, Вам потрібно переконатися у відсутності напруги на дротах, для цього потрібно відключити живлення за допомогою вимикача та перевірити відсутність фази на всіх дротах індикатором фаз. Якщо монтаж електропроводки зроблено правильно, то вимикач повинен відключити фазний провід. Тільки після цього з'єднайте дроти, обмотавши їх ізоляційною стрічкою, або закрутіть болти на клемному з'єднанні.

Для трипровідної лінії кабель для підключення люстри з двоклавішного вимикача повинен мати чотири жили. Дві з них є фазними, а дві інших – нульовими, причому одна – нульовою робочою, а інша – нульовою захисною. Якщо проводка в приміщенні була виконана фахівцями своєї справи, то нульовий провід матиме ізоляцію синього кольору , Земля буде жовто-зеленою, а фазні дроти, чорний і коричневий. Жили, що виходять з люстри, повинні мати таке ж забарвлення, і в ідеалі достатньо було б з'єднати дроти по кольорах.

Освітлення