Системи освітлення для підсвічування будівель

Як встановити розетку

Як правильно встановити розетку? Для того щоб встановити розетку Вам потрібно мати лише викрутку, або фігурну або плоску. Насамперед потрібно подивитися якого зразка вмуровано нижню коробку Бермана.

Якщо варто старого зразка, то Вам доведеться трохи підключити кмітливість.

Можна вирізати стрічку старого лінолеуму приблизно 2-3 см. Вставити в коробку і лише тоді вмонтувати розетку. Але краще буде, якщо це робитиме фахівець, майстер своєї справи. Коли розетка буде купуватись, зверніть увагу на якість і дивлячись у якому приміщенні вона використовуватиметься.

Розетки бувають, зовнішнього виконання, внутрішнього (що розглядається в даний момент), бризко-захищені, силові, і тд ... купувати краще розетку яка має систему заземлення. При підключенні проводів переконайтеся в правильності підключення заземлення, інакше можуть бути неприємності як мінімум для приладу, який Ви включаєте. Звичайно ж, якщо у Вас проводка зроблена правильно, провід заземлення буде відрізнятися кольором, зазвичай це жовто зелений.

Якщо у Вас підключено в мережі ПЗВ ( Пристрій захисного відключення ), то цей прилад миттєво відключить Вашу мережу від електрики.

Після підключення проводів, вставте розетку зі стиснутими монтажними скобами, встановіть розетку візуально рівно і закрутіть болти до розтискання кріпильних скоб, але не перестарайтеся. Після цього можна встановити верхню декоративну частину розетки. Якщо це встановлення зовнішньої розетки, під розетку встановлюється діелектричний матеріал.

Освітлення